Opole, ul. Rzeszowska 12
Recepcja : tel. 519 725 314
Nysa, ul. Wyzwolenia 7
Recepcja: tel. 515 943 060

SALON • SZKOLENIA • SKLEP

Depilacja Lycon Wax

Gładka skóra nigdy nie wyjdzie z mody !

Nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu z niewydepilowanym ciałem?

Idealnie gładkia i aksamitna skóra … dla Ciebie i dla Twojego partnera? Taka właśnie będzie…nawet zimą….bo tak cudowne są nasze woski do depilacji Lycon!

Depilacja tym woskiem to rytuał, a nie „wyrywanie” włosków z cebulkami. Odtłuszczanie skóry, dobieranie wosku do jej rodzaju i pielęgnacja po zabiegu, by nie wrastały, szczególnie w okolicy bikini. Sprej z kwasem salicylowym In-Growth Hair leczy stany zapalne, jeśli codziennie, sumiennie nakładasz go na skórę i dodatkowo ją nawilżasz.

W naszym salonie depilację wykonujemy za pomocą najbardziej higienicznych drewnianych szpatułek dzięki czemu zabieg jest niezwykle komfortowy i bezbolesny.

Zabieg depilacji warto powtarzać co 3-6 tygodni, aby cieszyć się gładką skórą cały czas! Włosy usuwane systematycznie ulegają osłabieniu i przerzedzeniu, stają się jaśniejsze i delikatniejsze, nie pojawiają się czarne widoczne cebulki jak po zwykłym goleniu.

Należy pamiętać, aby przed zabiegiem depilacji odpowiednio przygotować skórę poprzez dokładny peeling. Złuszczenie naskórka przedłuży i wzmocni efekt gładkości.

48 godzin po zabiegu należy unikać słońca, sauny, gorących kąpieli oraz kąpieli w basenie, solarium, treningu na siłowni oraz antyperspirantów zawierających alkohol.

Jednak przy wszystkich pozytywnych aspektach zabiegów kosmetycznych nigdy nie zapominamy o bezpieczeństwie i higienie pracy, które są dla Nas najważniejsze, dlatego też wszystkie usługi wykonujemy po uprzedniej dezynfekcji dłoni , narzędziami wysterylizowanymi w medycznym autoklawie.

Cennik

Pachy 60.00
Wąsik 25.00
Nos 25.00
Uszy 25.00
Tors 80.00