Opole, ul. Rzeszowska 12
Recepcja : tel. 519 725 314
Nysa, ul. Wyzwolenia 7
Recepcja: tel. 515 943 060

SALON • SZKOLENIA • SKLEP

Henna

Codzienne malowanie rzęs i brwi bywa czasochłonne, dlatego świetnym rozwiązaniem jest henna, która pięknie przyciemnia, a spojrzenie staje się bardziej wyraziste!
Henna oparta jest na naturalnych składnikach, zawiera wiele witamin, które pielęgnują skórę i włoski. Henna do rzęs i brwi powstaje z suszonych liści rośliny o nazwie lawsonia inermis. Jego liście zawierają czerwony barwnik, który idealnie łączy się z keratyną zawartą we włosach.

Najbardziej popularnym zabiegiem jest Henna Pudrowa – Brow Henna, dzięki której można uzyskać piękny efekt przyciemnionych brwi
w odpowiednim kształcie. Włoski po zabiegu są odżywione , wzmocnione, błyszczące. Kolejnym atutem tej naturalnej koloryzacji jest wypełnienie ubytków w miejscach, w których brwi są rzadsze, ponieważ produkt barwi również skórę.
Zabieg zaczynamy od idealnego rysunku wstępnego, w którym wyznaczamy punkty i linie, które pomagają uzyskać doskonały kształt brwi dopasowany do twarzy. Posiadamy szeroką paletę kolorystyczną
w różnych odcieniach, aby dobrać odpowiedni kolor do Twojej urody. Najczęściej zabieg kończymy regulacją brwi: pęsetą lub wysokiej jakości woskiem.
Efekt utrzymuje się nawet do 6 tygodni na włoskach a na skórze
do 2 tygodni.

Jednak przy wszystkich pozytywnych aspektach henny nigdy nie zapominamy o bezpieczeństwie i higienie pracy, które są dla Nas najważniejsze, dlatego też wszystkie usługi wykonujemy po uprzedniej dezynfekcji, narzędziami wysterylizowanymi w medycznym autoklawie.

Cennik

Brow Henna – henna pudrowa z regulacją 90.00
Geometria i regulacja brwi z farbką 90.00
Henna klasyczna brwi z regulacją 50.00
Henna klasyczna brwi i rzęs z regulacją 60.00
Henna klasyczna rzęs 40.00
Regulacja brwi 30.00