Opole, ul. Rzeszowska 12
Recepcja : tel. 519 725 314
Nysa, ul. Wyzwolenia 7
Recepcja: tel. 515 943 060

SALON • SZKOLENIA • SKLEP

Pedicure - pielęgnacja stóp

Wykonujemy profesjonalny pedicure, kwasowy, frezarkowy oraz pedicure z hybrydą w salonie AnNails by Anna Hryniów w Opolu.
Nasz profesjonalny i perfekcyjny pedicure pozwoli łatwo i bezboleśnie usunąć zrogowaciały naskórek, sprawi, że pięty staną się miękkie i gładkie. Dodatkowo zwieńczony przepięknym kolorem na paznokciach oraz relaksującym masażem z pewnością zadowoli każdego klienta!


Piękne i zadbane stopy, podobnie jak dłonie, to wizytówka każdej pewnej siebie i eleganckiej kobiety oraz każdego nowoczesnego mężczyzny. Niestety wielu z nas mierzy się z problemami twardej, suchej i popękanej skóry, w szczególności na piętach.
Dlatego Nasi wykwalifikowani pracownicy oraz wysokiej jakości sprzęt i produkty pozwolą pozbyć się tych przeszkód na drodze do zdrowych stóp. Należy pamiętać, że nasze stopy są podstawą całego ciała, noszą kilkadziesiąt kilogramów, średnio 16 godzin dziennie. To w naszych stopach znajdują się receptory nerwowe. Masaż stóp korzystnie wpływa na ogólny stan zdrowia – pobudza krążenie krwi oraz oczyszcza organizm z toksyn. Dodatkowo masaż stóp dodaje energii, odpręża, oraz znacznie poprawia samopoczucie.
Dlatego tak ważne jest, aby systematycznie pielęgnować je przez cały rok. Zdrowe stopy to podstawa!
Dla wygody i zdrowia proponujemy wykonywać pedicure średnio co 3-4 tygodnie.

Dla pełnego zadowolenia proponujemy najbardziej lubianą przez Klientki usługę pedicure i manicure wykonywaną jednocześnie w specjalnie przygotowanym gabinecie, w któym się położysz i zrelaksujesz.

Wykonujemy podstawowy zabieg pedicure, kwasowy, frezarkowy oraz pedicure z hybrydą.

Nasz profesjonalny i perfekcyjny pedicure pozwoli łatwo i bezboleśnie usunąć zrogowaciały naskórek, sprawi, że pięty staną się miękkie i gładkie. Dodatkowo zwieńczony przepięknym kolorem na paznokciach oraz relaksującym masażem z pewnością zadowoli każdego klienta!

Jednak przy wszystkich pozytywnych aspektach pedicure nigdy nie zapominamy o bezpieczeństwie i higienie pracy, które są dla Nas najważniejsze, dlatego też wszystkie usługi wykonujemy po uprzedniej dezynfekcji, narzędziami wysterylizowanymi w medycznym autoklawie.

Cennik

+ French / Babyboomer / Ombre / Pyłki 20.00
Hybryda na stopy 170.00
Hybryda na stopy Stylist Expert 190.00
Pedicure klasyczny 150.00
Pedicure klasyczny Stylist Expert 170.00
Pedicure klasyczny z hybrydą 190.00
Pedicure klasyczny z hybrydą Stylist Expert 210.00
Pedicure kwasowy 200.00
Pedicure kwasowy Stylist Expert 220.00
Pedicure kwasowy z hybrydą 270.00
Pedicure kwasowy z hybrydą Stylist Expert 290.00
Ściąganie stylizacji stopy 150.00
Ściąganie stylizacji stopy Stylist Expert 170.00
Parafina na stopy 70.00
Naprawa 1 paznokieć 30.00
Ściąganie starej masy przed nową/po innym salonie 30.00