Opole, ul. Rzeszowska 12
Recepcja : tel. 519 725 314
Nysa, ul. Wyzwolenia 7
Recepcja: tel. 515 943 060

SALON • SZKOLENIA • SKLEP

Pedicure

Piękne i zadbane stopy, podobnie jak dłonie, to wizytówka każdej pewnej siebie i eleganckiej kobiety oraz każdego nowoczesnego mężczyzny. Niestety wielu z nas mierzy się z problemami twardej, suchej i popękanej skóry, w szczególności na piętach.
Dlatego Nasi wykwalifikowani pracownicy oraz wysokiej jakości sprzęt i produkty pozwolą pozbyć się tych przeszkód na drodze do zdrowych stóp. Należy pamiętać, że nasze stopy są podstawą całego ciała, noszą kilkadziesiąt kilogramów, średnio 16 godzin dziennie. To w naszych stopach znajdują się receptory nerwowe. Masaż stóp korzystnie wpływa na ogólny stan zdrowia – pobudza krążenie krwi oraz oczyszcza organizm z toksyn. Dodatkowo masaż stóp dodaje energii, odpręża, oraz znacznie poprawia samopoczucie.
Dlatego tak ważne jest, aby systematycznie pielęgnować je przez cały rok. Zdrowe stopy to podstawa!
Dla wygody i zdrowia proponujemy wykonywać pedicure średnio co 3-4 tygodnie.

Dla pełnego zadowolenia proponujemy najbardziej lubianą przez Klientki usługę pedicure i manicure wykonywaną jednocześnie w specjalnie przygotowanym gabinecie, w któym się położysz i zrelaksujesz.

Wykonujemy podstawowy zabieg pedicure, kwasowy, frezarkowy oraz pedicure z lakierem lub hybrydą.

Nasz profesjonalny i perfekcyjny pedicure pozwoli łatwo i bezboleśnie usunąć zrogowaciały naskórek, sprawi, że pięty staną się miękkie i gładkie. Dodatkowo zwieńczony przepięknym kolorem na paznokciach oraz relaksującym masażem z pewnością zadowoli każdego klienta!

Jednak przy wszystkich pozytywnych aspektach pedicure nigdy nie zapominamy o bezpieczeństwie i higienie pracy, które są dla Nas najważniejsze, dlatego też wszystkie usługi wykonujemy po uprzedniej dezynfekcji, narzędziami wysterylizowanymi w medycznym autoklawie.

Cennik

Hybryda na stopy + kolor 150.00*
Pedicure frezarkowy 150.00*
Pedicure + hybryda 170.00*
Pedicure + hybryda/french 190.00*
Pedicure kwasowy-frezarkowy 180.00*
Pedicure kwasowy + hybryda french 270.00*
Pedicure kwasowy + hybrydowy 250.00*
Pedicure SPA z relaksacyjnym masażem stóp 180.00*
Ściąganie żeli/hybryd stopy 130.00*
Wrastający paznokieć 120.00*
Parafina na stopy 75.00*

 

*Należy doliczyć 20zł, jeśli usługę wykonuje Instruktor