Opole, ul. Rzeszowska 12
Recepcja : tel. 519 725 314
Nysa, ul. Wyzwolenia 7
Recepcja: tel. 515 943 060

SALON • SZKOLENIA • SKLEP

Stylizacja paznokci

Nasze dłonie i paznokcie są narażone na wzrok i opinię innych wiele razy w ciągu dnia, są naszą wizytówką, dlatego tak ważny jest ich nienaganny wygląd. Pomimo wielu czynności, które musimy wykonywać każdego dnia Twoje dłonie i paznokcie muszą być estetyczne, klasycznie piękne bądź zjawiskowo ozdobione.

Stylizacja paznokci metodą żelową daje Ci komfort na co dzień, w jednej chwili możesz opiekować się dziećmi, dbać o dom, a w drugiej możesz iść z przyjaciółką na kawę lub ważne spotkanie, bez zamartwiania się o wygląd swoich paznokci, które dzięki naszej opiece zawsze będą piękne.
Naszymi klientkami są rółwnież nasze kursantki, które posiadają swoje salony i chętnie korzystają z naszych usług. Po całym tygodniu pracy należy się chwila dla siebie, bo przecież każda z nas lubi jak ktoś się nią zaopiekuje, dzięki czemu zyskuje więcej czasu dla siebie i dla swoich klientek.

Dla Waszego komfortu przy aromatycznej kawie stylizujemy paznokcie w czasie skróconym do minimum dzięki profesjonalnym frezarkom i lampom led, które czynią ten zabieg wysoce bezpiecznym, trwałymi szybkim.
W podziękowaniu za Wasze zaufanie do naszych usług każdy zabieg jest zakończony masażem przy użyciu peelingu i kremu o zapachu ulubionych perfum, który długo jest z Tobą po wyjściu z naszego salonu.

Czym skorupka za młodu nasiąknie….
wszystkie przyszłe kobiety marzą o pięknym manicure, dlatego ważny jest wybór profesjonalnego salonu stylizacji paznokci. Nasze stylistki kształtują płytkę w odpowiednim kierunku żeby była równa i szczupła. Przypadkowe i tanie kosmetyki i nieodpowiednie wykonanie manicure może spowodować nieodwracalne deformacje paznokcia.
Rezultatem takich działań może być nawet uszkodzona macierz paznokcia, co prowadzi do nieodwracalnego defektu płytki, dlatego warto udać się do profesjonalnego salonu. Jeśli jednak nastolatki same chcą wykonywać manicure to warto skorzystać ze szkoleń, które również prowadzimy.
Stylizując płytkę paznokcia młodym dziewczynom możemy oduczyć brzydkiego nawyku jakim jest obgryzanie paznokci pod wpływem np. stresu. Efekt pięknie zrobionych paznokci pomoże pozbyć się tego problemu i ukształtuje na nowo płytkę paznokcia i jej prawidłowy wzrost.

Jednak przy wszystkich pozytywnych aspektach stylizacji paznokci nigdy nie zapominamy o bezpieczeństwie i higienie pracy, które są dla Nas najważniejsze, dlatego też wszystkie usługi wykonujemy po uprzedniej dezynfekcji, narzędziami wysterylizowanymi w medycznym autoklawie.

Cennik

Babyboomer/Ombre/Pyłki 20.00
Manicure hybrydowy – kolor
proteinowy/mineralny/witaminowy
150.00*
Manicure hybrydowy – French
proteinowy/mineralny/witaminowy
170.00*
Przedłużenie płytki – natural look 180.00*
Przedłużenie płytki – kolor 180.00*
Przedłużenie płytki – french malowany 200.00*
Przedłużenie płytki – french konstrukcyjny 320.00
Uzupełnienie – kolor 150.00*
Uzupełnienie – french malowany 170.00*
Zmiana koloru 150.00
Ściąganie żeli 130.00
Ściąganie hybrydy 130.00
Ściąganie starej masy przed założeniem nowej 30.00
Manicure Shea/japoński 130.00
Manicure biologiczny 130.00
1 paznokieć 20.00
Parafina na dłonie 45.00
Zabieg regenerujący „ciepłe rękawice” 65.00

 

*Należy doliczyć 20zł, jeśli usługę wykonuje Instruktor