Opole, ul. Rzeszowska 12
Recepcja : tel. 519 725 314
Nysa, ul. Wyzwolenia 7
Recepcja: tel. 515 943 060

SALON • SZKOLENIA • SKLEP

Stylizacja paznokci

Nasze dłonie i paznokcie są narażone na wzrok i opinię innych wiele razy w ciągu dnia, są naszą wizytówką, dlatego tak ważny jest ich nienaganny wygląd. Pomimo wielu czynności, które musimy wykonywać każdego dnia Twoje dłonie i paznokcie muszą być estetyczne, klasycznie piękne bądź zjawiskowo ozdobione.

Stylizacja paznokci metodą żelową daje Ci komfort na co dzień, w jednej chwili możesz opiekować się dziećmi, dbać o dom, a w drugiej możesz iść z przyjaciółką na kawę lub ważne spotkanie, bez zamartwiania się o wygląd swoich paznokci, które dzięki naszej opiece zawsze będą piękne.
Naszymi klientkami są rółwnież nasze kursantki, które posiadają swoje salony i chętnie korzystają z naszych usług. Po całym tygodniu pracy należy się chwila dla siebie, bo przecież każda z nas lubi jak ktoś się nią zaopiekuje, dzięki czemu zyskuje więcej czasu dla siebie i dla swoich klientek.

Dla Waszego komfortu przy aromatycznej kawie stylizujemy paznokcie w czasie skróconym do minimum dzięki profesjonalnym frezarkom i lampom led, które czynią ten zabieg wysoce bezpiecznym, trwałymi szybkim.
W podziękowaniu za Wasze zaufanie do naszych usług każdy zabieg jest zakończony masażem przy użyciu peelingu i kremu o zapachu ulubionych perfum, który długo jest z Tobą po wyjściu z naszego salonu.

Czym skorupka za młodu nasiąknie….
wszystkie przyszłe kobiety marzą o pięknym manicure, dlatego ważny jest wybór profesjonalnego salonu stylizacji paznokci. Nasze stylistki kształtują płytkę w odpowiednim kierunku żeby była równa i szczupła. Przypadkowe i tanie kosmetyki i nieodpowiednie wykonanie manicure może spowodować nieodwracalne deformacje paznokcia.
Rezultatem takich działań może być nawet uszkodzona macierz paznokcia, co prowadzi do nieodwracalnego defektu płytki, dlatego warto udać się do profesjonalnego salonu. Jeśli jednak nastolatki same chcą wykonywać manicure to warto skorzystać ze szkoleń, które również prowadzimy.
Stylizując płytkę paznokcia młodym dziewczynom możemy oduczyć brzydkiego nawyku jakim jest obgryzanie paznokci pod wpływem np. stresu. Efekt pięknie zrobionych paznokci pomoże pozbyć się tego problemu i ukształtuje na nowo płytkę paznokcia i jej prawidłowy wzrost.

Jednak przy wszystkich pozytywnych aspektach stylizacji paznokci nigdy nie zapominamy o bezpieczeństwie i higienie pracy, które są dla Nas najważniejsze, dlatego też wszystkie usługi wykonujemy po uprzedniej dezynfekcji, narzędziami wysterylizowanymi w medycznym autoklawie.

Cennik

1 paznokieć 30.00
+długość paznokci rozmiar 2 10.00
+długość paznokci rozmiar 3 20.00
+French/Babyboomer/Ombre/Pyłki 20.00
+Korekta paznokci rosnących w dół 20.00
Manicure Biologiczny/Japoński 130.00
Manicure Biologiczny/Japoński Stylist Expert 150.00
Manicure hybrydowy 170.00
Manicure hybrydowy Stylist Expert 190.00
Manicure Express Mineralny 170.00
Manicure Express Mineralny Stylist Expert 190.00
Przedłużenie Żelowe 220.00
Przedłużenie Żelowe Stylist Expert 240.00
Przedłużanie French Konstrukcyjny 510.00
Przedłużanie kształty awangardowe Almond Pipe/Pipe/Stiletto 510.00
Manicure Żelowy/Uzupełnienie żelowe 190.00
Manicure Żelowy/Uzupełnienie żelowe

Stylist Expert

210.00
Ściąganie starej masy przed założeniem nowej/po innym salonie 30.00
Ściąganie stylizacji dłonie 150.00
Ściąganie stylizacji dłonie Stylist Expert 170.00
+zdobienia 5-50.00
Pakiet łączony Mani&Pedi DOPŁATA 20.00
Parafina na dłonie/stopy 70.00