Opole, ul. Rzeszowska 12
Recepcja : tel. 519 725 314
Nysa, ul. Wyzwolenia 7
Recepcja: tel. 515 943 060

SALON • SZKOLENIA • SKLEP

Laminacja rzęs i brwi / Przedłużanie rzęs

Laminacja rzęs i brwi – razem TANIEJ!

Laminacja rzęs i brwi to idealny zabieg, który polega na uniesieniu, przyciemnieniu i dogłębnym odżywieniu rzęs oraz ułożeniu niesfornie rosnących włosków brwi. Produkty używane w trakcie zabiegu są niezwykle bezpieczne i zawierają naturalne składniki, dzięki czemu poprawiają kondycję i elastyczność włoska, nadają im blask i dogłębnie odżywiają.
Aby uzyskać długotrwały efekt zregenerowanych rzęs i brwi oraz pobudzić cebulki do wzrostu silnych i zdrowych włosków polecamy stosowanie odpowiednich preparatów pozabiegowych, które można kupić w Naszym salonie.
Laminacja rzęs to niesamowity zabieg, który trwale podkręca, pogrubia i odżywia naturalne rzęsy. Dzięki zabiegowi nie będą potrzebne tusz i zalotka. Zabieg laminacji wzbogacony jest keratyną i botoxem, który posiada aż 95,7 % składników pochodzenia naturalnego, dzięki temu Twoje naturalne rzęsy będą grubsze.
Zalecamy powtarzanie zabiegu co 1,5 miesiąca.
Laminacja brwi sprawi, że brwi staną się piękne i gęste. Ten zabieg je wzmocni i ujarzmi, zachowując przy tym naturalny efekt.
W trakcie zabiegu stylizujemy brwi w odpowiednim dla Twojej urody kształcie, farbujemy, odżywiamy i regulujemy.
Tutaj również zalecamy powtarzanie zabiegu co 1,5 miesiąca.

Przedłużanie rzęs 1:1 , 2D/5D

Przedłużanie rzęs to trwały sposób na zagęszczenie i pogrubienie naturalnych rzęs, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na codzienny makijaż.
Podczas zabiegu przedłużania, uzupełniania zachowujemy najwyższe standardy higieniczne, pracujemy na wysokiej jakości produktach firmy Posh Lashes, które są wytrzymałe i nie podrażniają.
Nasza wykwalifikowana i doświadczona specjalistka od rzęs i brwi idealnie dopasuje odpowiednią metodę przedłużania po dokładnej analizie stanu rzęs, ich gęstości i długości oraz pomoże dobrać ich kształt do typu urody.
Zalecamy powtarzanie zabiegu co 3 tygodnie, w ten sposób uzyskasz najlepsze efekty!

Jednak przy wszystkich pozytywnych aspektach laminacji
i przedłużania nigdy nie zapominamy o bezpieczeństwie i higienie pracy, które są dla Nas najważniejsze, dlatego też wszystkie usługi wykonujemy po uprzedniej dezynfekcji, narzędziami wysterylizowanymi w medycznym autoklawie.

Cennik

Laminacja Brwi&Rzęs RAZEM TANIEJ 260.00
Laminacja rzęs 170.00
Laminacja brwi 170.00
Regulacja brwi 30.00
Przedłużanie rzęs 2D/3D 210.00
Uzupełnienie rzęs 2D/3D 190.00
Przedłużanie rzęs – Efekt Eyeliner 230.00
Uzupełnienie rzęs – Efekt Eyeliner 200.00
Przedłużanie rzęs – Efekt Kim 240.00
Uzupełnienie rzęs – Efekt Kim 210.00
Przedłużanie rzęs VOLUME 4D/5D 220.00
Uzupełnienie rzęs VOLUME 4D/5D 190.00
Ściąganie rzęs 110.00
Ściąganie rzęs przed nową stylizacją 55.00